Cviky pro unavené rodiče

aneb 5 jednoduchých cviků na protažení celého těla

Nemáte čas na pravidelné sportování?

Bolí vás už taky někdy záda, když zvedáte děti?

Nejste spokojeni se stavem vašich břišních svalů?

Trápí vás občas bolesti hlavy nebo krční páteře?

Chcete se cítit lépe a jste ochotni tomu věnovat 10 minut denně?

 

 

Pokud jste odpověděli na některou z otázek ANO, pak je ebook Cviky pro unavené rodiče určený přímo pro VÁS.

V ebooku najdete 5 jednoduchých cviků na protažení celého těla.  

Tři z nich jsou protahovací a mobilizační a dva z nich posilovací. Cviky se zaměřují na oblast bederní a krční páteře, na aktivaci břicha a hlubokého stabilizačního systému a na vyrovnání symetrické zátěže těla.

Je to velmi důkladně promyšlená sestava cviků, kterou už několik let úspěšně testují nejen mí pacienti, ale i můj vlastní manžel. 🙂

Nově jsem pro vás do ebooku přidala bonusový cvik, který by měl maminkám pomoci s diastázou (rozestup břišních svalů) a narušenou funkcí pánevního dna, hlavně po těhotenství a porodu. Je to cvik, který aktivuje bránici, hluboké svaly břišní a zlepšuje pevný střed těla (tzv. core). 

Cena ebooku je 490Kč/ 20EUR

Cena ebooku je zvolena tak, aby si jí mohl dovolit zaplatit každý, kdo se rozhodne udělat něco pro své tělo.

Zároveň by vás měla motivovat k vyzkoušení cviků.  A pokud si je vyzkoušíte, oblíbíte a budete se po cvičení cítit lépe, tak má práce na ebooku měla smysl 🙂

Skutečná hodnota ebooku je však mnohonásobně větší.

Předávám vám zde své více než 20 leté zkušenosti s pacienty na rehabilitaci.

Zároveň máte k dispozici cviky, ke kterým se i v budoucnu budete moci kdykoliv vrátit a  umožňuje vám cvičit v klidu domova.

Formu ebooku jsem zvolila proto, abych vás složitější cviky mohla naučit pomocí videonahrávek, což klasická papírová kniha neumožňuje.

Co získáte?

Pokud se rozhodnete si eBook Cviky pro unavené rodiče koupit, získáte nejen eBook, ale i několik bonusů.

  • eBook Cviky pro unavené rodiče
    včetně množství fotografií a videonahrávek, které vám umožní správně zacvičit všechny cviky
  • BONUS
    Jako bonus vám nabízím možnost kontaktovat mě na emailu jana@janatumova.cz, pokud by vám cokoliv z eBooku nebylo jasné nebo přijít do mé soukromé praxe na kontrolu cviků. Tato služba je dostupná pouze pro klienty, kteří si pořídili mé kurzy nebo ebooky.

Reference

Ranní vstávání pro mě dříve bylo jako vstávat z hrobu:-) Díky cvikům, které mi moje žena naordinovala, se dokážu připravit na každý nový den a zůstat po celou dobu v kondici. Pocit, který vám po cvičení zůstane, vás dokáže přenést přes všechny drobné bolístky, které každého normálního člověka občas provázejí; bolesti zad, krku, ramen, kolen či kotníků. Zanedbatelným není ani zpevnění povoleného břišního svalstva, se kterým dnes bojují snad všichni.
Martin Tůmamanžel
Sestava cviků je pro mě osobně skvělá hned z několika důvodů: - Zabírá na záda namáhaná kombinací celodenní péče o dítě a večerního sezení u počítače. - Cviky jsou jednoduché a dobře vysvětlené, takže mám pocit, že je dělám dobře. S některými druhy cvičení, které jsem předtím zkoušela, jsem si nebyla jistá správným provedením, což mě demotivovalo (jako záminka pro necvičení byla, že si nechci ještě víc ublížit 🙂 ). - Cviků není příliš mnoho. Dokážu si je zapamatovat a nemusím pořád přerušovat cvičení a běhat se dívat k počítači. - Sestava se dá zvládnout za krátký čas. Dlouhé cvičení jsem občas nechtěla ani začínat, když jsem měla málo času. Na pár cviků z e-booku si najdu čas vždycky. - Cviky nevyžadují žádné zvláštní pomůcky. - Cviky jsou tiché. Můžu je cvičit, když dcera spí.
Eva Kaas Zahořovámaminka na mateřské dovolené

Pojďte si zacvičit a zabojovat se svými bolavými zády a povolenými břišními svaly.

Udělejte si čas na sebe.

Naučte se zkušenostmi prověřenou sestavu cviků na protažení celého těla.

Pořiďte si tento ebook a začněte se cvičením ještě dnes.