Cvičení miminek formou hry

IMG_20160813_101439Není vaše miminko na břiše spokojené a je mu už více než 3 měsíce?

Zaklání se vaše dítě často při nošení nebo zaklání hlavu v poloze na boku?

Brání vašemu miminku záklon hlavy v otočení ze zad na břicho?

Plazí se vaše miminko a vy nevíte, jak mu pomoci do lezení?

Vaše dítě si začalo stoupat a vy byste ho rádi naučili dostat se co nejbezpečněji dolů.

Stojí vaše dítě tak, že vytáčí chodidla ven?

Vaše dítě už samo sedí a vám se zdá, že jeho záda nejsou úplně rovná?

 

Pokud jste na některou otázku odpověděli ANO, pak je eBook Cvičení miminek formou hry, určený právě VÁM.

Na 50 stránkách, které jsou rozděleny do 4 částí, podle věku dítěte, jsou nasbírané mé desetileté zkušenosti z dětské rehabilitace, ověřené na stovkách dětí, které ke mě na cvičení chodily a stále chodí.

Vybrala jsem cviky, které fungují a zároveň jsou lehké na provedení. Děti je většinou berou jako hru. U těchto cviků je pravděpodobné, že vás je dokážu dobře naučit a vy je se svými dětmi správně zacvičíte. Pro jednodušší pochopení cviků jsem pro vás do  eBooku vložila 42 barevných fotografií a natočila 16 videí.  

Co vše v eBooku najdete a jak je rozdělen do jednotlivých částí se dozvíte z obsahu. Zároveň jsem pro vás  připravila ukázku dvou stránek, abyste měli lepší představu, jak je zpracován a co od něj můžete očekávat. 

 Cena eBooku - 390Kč /15EUR

Věřím, že vás cena mile překvapila.

Je pro mě totiž velmi důležité, aby eBook byl cenově dostupný pro většinu maminek, které chtějí pomoci svým dětem zlepšit jejich pohybový vývoj.

A proto vám nabízím eBook Cvičení miminek formou hry za cenu knihy, ale s výhodami eBooku v možnosti  videí u složitějších cviků.

Skutečná hodnota  eBooku je mnohonásobně větší.

Abych vás mohla naučit všechny cviky, které jsou zde ukázány, potřebovali bychom alespoň 45 minut pro každé tříměsíční období. Dohromady tedy minimálně 4 terapie.

Cena jedné terapie je v průměru 600Kč. To znamená 2400Kč za čtyři terapie pro všechna vývojová stadia od 0 do 12 měsíců věku miminka.  

Je pravda, že některá miminka pošle pediatr na dětskou rehabilitaci v rámci pojišťovny. Ale v tomto případě už je jeho stav natolik patologický, že to vyžaduje cvičení dle Prof. Vojty. Cviky formou hry jsou zde spíše doplňkové a až poté, co se stav miminka zlepší. 

 

Co získáte?

Pokud se rozhodnete si eBook Cvičení miminek formou hry koupit, získáte nejen eBook, ale i několik bonusů.

 • eBook Cvičení miminek formou hry v hodnotě 2400Kč
  včetně 42 barevných fotografií usnadňující pochopení cviků společně se slovním popisem a vysvětlením k čemu daný cvik slouží
 • BONUS č. 1
  16 videí, které jsem pro vás jako bonus natočila, aby se vám lépe cvičily složitější cviky
 • BONUS č.2 v hodnotě 100Kč za jednu konzultaci
  Jako další bonus vám nabízím možnost kontaktovat mě na emailu jana@janatumova.cz, pokud by vám cokoliv z eBooku nebylo jasné. Běžně se cena jedné konzultace po internetu pohybuje okolo 100Kč.
 • BONUS č.3 - dárek ode mne
  GARANCE AKTUALIZACE - na základě vašich připomínek se budu snažit eBook upravit tak, aby byl co nejsrozumitelnější a všem co si ho koupí, garantuji zaslání nejnovější upravené verze.

Reference

Děkuji, že jste knížku napsala a doplnila ji videem. Od začátku nás oba cvičení na míči baví, syn se přímo řehtá a naposilovali jsme ty správné svaly. V podstatě hned jsem viděla postupné zlepšení zvednutí hlavičky v poloze na bříšku (do té doby hlavičku do 6 týdnů nezvedal vůbec) a od 3. měsíce si nejen hraje na bříšku spokojený a hraje si s hračkami, ale krásně se otáčí ze zad na bříško na obě strany. V tuhle chvíli jsem přestala sledovat veškeré tabulky, kdy má dítě co umět. Dítě je individuál, jak jste psala, ale když se podpoří správným cvičením, je nádhera ten vývoj sledovat. V nadšení jsem si koupila hned knížku o cvičení dětí na míči, protože nám cviky na míči nestačí a musím říci, že v ní je popis cvičení dosti náročný (a ještě tam není tolik cviků pro miminka), takže do budoucna pro mě bude těžší si ověřit, zda cvičení děláme správně. Je perfektní, že je Váš e-book opatřen videoukázkami a popis cviků je jasný. Budeme se těšit na další e-book o cvičení dětí od Vás!

Dana Prellová, maminka 6 měsíčního syna

Váš e-book je úžasný! Děkuji, že píšete. Kapitoly jsou přehledné, cviky a jejich význam je opravdu pěkně popsaný a pokud je cvik složitější, přikládáte i video. Již jsem Vás doporučila i dalším maminkám. A doporučuji všem rodičům, kteří chtějí být svému dítěti oporou při objevování nové perspektivy. Má dcera je na bříšku moc ráda a to i díky Vám.

Veronika Vrbovámaminka

Iniciativa sepsat eBook pro rodiče mi přišla od začátku jako velmi dobrý nápad. ​ Každý rodič chce pro své dítko dělat jen to nejlepší a nechce, aby právě jeho dítko mělo během dospívání či v dospělosti problémy s bolestmi zad či s plochonožím. V eBooku jsou shrnuty nejčastější problémy a chyby ve vývoji dítěte a rady, jak se s daným problémem vypořádat. Vše je sepsané srozumitelně, stručně a paní magistra Tůmová cviky doplňuje o jasné fotografie a videa, ze kterých je vidět, že svou prací žije, naprosto ji rozumí a ví jakým stylem má dítko motivovat, aby se dostalo do výchozí pozice a následně provedlo daný cvik. eBook bych doporučila především těm rodičům, kteří čekají miminko nebo již potomka mají. ______________

Klára Linhartovámaminka 16 měsíční dcerky

Dobrý den, děkuji vám za krásnou pomoc, hlavně vaše knížka je super :),! Náš 2 měsični Adámek točil hlavu jen na jednu stranu a na bříšku to samé, vůbec mi nezvedal hlavičku a na rehabilitacích už hrozila Vojtová metoda.Tak jsem mu dala šanci a teď krásně cvičíme podle vás a nádhera.Tak se mu to zalíbilo, že když skončíme se cvičením začne mi plakat. Takže jste úplně super a za to vám děkuji, že jste napsala tak šikovnou knihu.

Bláhová Katkamaminka 2 měsíčního Adámka

Na eBooku mě hned zaujal úvod a těšila jsem se, co se dozvím a naučím pro jednotlivá věková stadia. EBook je výborný i jako prevence – jako matka prvního dítěte nemám s jednotlivými vývojovými stadii předchozí zkušenosti, mohlo by se tedy stát, že bych nerozeznala, jaké polohy/ pohyby jsou vývojově správné/normální a které už ne. Díky eBooku mám nyní návod, na co se zaměřit a podpořit pak formou hry optimální vývoj pohybového aparátu. Krom toho, že je celý eBook psán velmi mile, je i srozumitelný a obrázkové přílohy jsou včetně videí jsou vynikajícím pomocníkem. eBook bych doporučila všem maminkám, protože si myslím, že pro ně bude přínosným.

Hana Vojtovámaminka 3 měsíční holčičky

Přečetly jsme zatím část 0-3 měsíce a zdá se nám to moc pěkné a obsahově hodnotné. Pochybnosti jsme před přečtením e-booku určitě neměly a obsahově splnil, co sliboval. Pro nás byly všechny cviky i text srozumitelné. EBook rádi doporučíme, protože nám pomohl výrazně zmírnit záklony našeho dítěte a jistě podle něj budeme postupně pokračovat dále, jak nám syn poroste.

Dana Steinová a Adéla Vosátkovámaminky 2 měsíčního chlapečka

Navíc máte ode mě 100% záruku spokojenosti!

Pokud si eBook přečtete a zjistíte, že informace v něm nevyužijete, napište mi a já Vám bez otázek vrátím cenu eBooku v PLNÉ VÝŠI zpět.

Vaše spokojenost je pro mě důležitá!

Cvičení miminek formou hry

DSC01124Zacvičte si se svými dětmi jednoduché cviky formou hry a zlepšete tím jejich pohybový vývoj.

Umožněte jim prožít radost z pohybu i spokojenost v jakékoliv poloze těla.

Podpořte jejich přirozenou touhu po objevování nových věcí. 

 

Pokud chcete tento eBook, objednejte si jej kliknutím ZDE!