Cvičení miminek formou hry

IMG_20160813_101439Není vaše miminko na břiše spokojené a je mu už více než 3 měsíce?

Zaklání se vaše dítě často při nošení nebo zaklání hlavu v poloze na boku?

Brání vašemu miminku záklon hlavy v otočení ze zad na břicho?

Plazí se vaše miminko a vy nevíte, jak mu pomoci do lezení?

Vaše dítě si začalo stoupat a vy byste ho rádi naučili dostat se co nejbezpečněji dolů.

Stojí vaše dítě tak, že vytáčí chodidla ven?

Vaše dítě už samo sedí a vám se zdá, že jeho záda nejsou úplně rovná?

 

Pokud jste na některou otázku odpověděli ANO, pak je eBook Cvičení miminek formou hry, určený právě VÁM.

3D obal_3

Na 44 stránkách, které jsou rozděleny do 4 částí, podle věku dítěte, jsou nasbírané mé desetileté zkušenosti z dětské rehabilitace, ověřené na stovkách dětí, které ke mě na cvičení chodily a stále chodí.

Vybrala jsem cviky, které fungují a zároveň jsou lehké na provedení. Děti je většinou berou jako hru. U těchto cviků je pravděpodobné, že vás je dokážu dobře naučit a vy je se svými dětmi správně zacvičíte. Pro jednodušší pochopení cviků jsem pro vás do  eBooku vložila 34 barevných fotografií a natočila 10 videí.  

Co vše v eBooku najdete a jak je rozdělen do jednotlivých částí se dozvíte z obsahu. Zároveň jsem pro vás  připravila ukázku dvou stránek, abyste měli lepší představu, jak je zpracován a co od něj můžete očekávat. 

Cena eBooku - 290Kč

Věřím, že vás cena mile překvapila.

Je pro mě totiž velmi důležité, aby eBook byl cenově dostupný pro většinu maminek, které chtějí pomoci svým dětem zlepšit jejich pohybový vývoj.

A proto vám nabízím eBook Cvičení miminek formou hry za cenu knihy, ale s výhodami eBooku v možnosti  videí u složitějších cviků.

Skutečná hodnota  eBooku je mnohonásobně větší.

Abych vás mohla naučit všechny cviky, které jsou zde ukázány, potřebovali bychom alespoň 45 minut pro každé tříměsíční období. Dohromady tedy minimálně 4 terapie.

Cena jedné terapie je v průměru 600Kč. To znamená 2400Kč za čtyři terapie pro všechna vývojová stadia od 0 do 12 měsíců věku miminka.  

Je pravda, že některá miminka pošle pediatr na dětskou rehabilitaci v rámci pojišťovny. Ale v tomto případě už je jeho stav natolik patologický, že to vyžaduje cvičení dle Prof. Vojty. Cviky formou hry jsou zde spíše doplňkové a až poté, co se stav miminka zlepší. 

 

Co získáte?

Pokud se rozhodnete si eBook Cvičení miminek formou hry koupit, získáte nejen eBook, ale i několik bonusů.

 • eBook Cvičení miminek formou hry v hodnotě 2400Kč
  včetně 34 barevných fotografií usnadňující pochopení cviků společně se slovním popisem a vysvětlením k čemu daný cvik slouží
 • BONUS č. 1
  10 videí, které jsem pro vás jako bonus natočila, aby se vám lépe cvičily složitější cviky
 • BONUS č.2 v hodnotě 100Kč za jednu konzultaci
  Jako další bonus vám nabízím možnost kontaktovat mě na emailu jana@janatumova.cz, pokud by vám cokoliv z eBooku nebylo jasné. Běžně se cena jedné konzultace po internetu pohybuje okolo 100Kč.
 • BONUS č.3 - dárek ode mne
  GARANCE AKTUALIZACE - na základě vašich připomínek se budu snažit eBook upravit tak, aby byl co nejsrozumitelnější a všem co si ho koupí, garantuji zaslání nejnovější upravené verze.

Reference

Iniciativa sepsat eBook pro rodiče mi přišla od začátku jako velmi dobrý nápad. ​ Každý rodič chce pro své dítko dělat jen to nejlepší a nechce, aby právě jeho dítko mělo během dospívání či v dospělosti problémy s bolestmi zad či s plochonožím. V eBooku jsou shrnuty nejčastější problémy a chyby ve vývoji dítěte a rady, jak se s daným problémem vypořádat. Vše je sepsané srozumitelně, stručně a paní magistra Tůmová cviky doplňuje o jasné fotografie a videa, ze kterých je vidět, že svou prací žije, naprosto ji rozumí a ví jakým stylem má dítko motivovat, aby se dostalo do výchozí pozice a následně provedlo daný cvik. eBook bych doporučila především těm rodičům, kteří čekají miminko nebo již potomka mají. ______________

Klára Linhartovámaminka 16 měsíční dcerky

Na eBooku mě hned zaujal úvod a těšila jsem se, co se dozvím a naučím pro jednotlivá věková stadia. EBook je výborný i jako prevence – jako matka prvního dítěte nemám s jednotlivými vývojovými stadii předchozí zkušenosti, mohlo by se tedy stát, že bych nerozeznala, jaké polohy/ pohyby jsou vývojově správné/normální a které už ne. Díky eBooku mám nyní návod, na co se zaměřit a podpořit pak formou hry optimální vývoj pohybového aparátu. Krom toho, že je celý eBook psán velmi mile, je i srozumitelný a obrázkové přílohy jsou včetně videí jsou vynikajícím pomocníkem. eBook bych doporučila všem maminkám, protože si myslím, že pro ně bude přínosným.

Hana Vojtovámaminka 3 měsíční holčičky

Přečetly jsme zatím část 0-3 měsíce a zdá se nám to moc pěkné a obsahově hodnotné. Pochybnosti jsme před přečtením e-booku určitě neměly a obsahově splnil, co sliboval. Pro nás byly všechny cviky i text srozumitelné. EBook rádi doporučíme, protože nám pomohl výrazně zmírnit záklony našeho dítěte a jistě podle něj budeme postupně pokračovat dále, jak nám syn poroste.

Dana Steinová a Adéla Vosátkovámaminky 2 měsíčního chlapečka

Děkuji, že jste knížku napsala a doplnila ji videem. Od začátku nás oba cvičení na míči baví, syn se přímo řehtá a naposilovali jsme ty správné svaly. V podstatě hned jsem viděla postupné zlepšení zvednutí hlavičky v poloze na bříšku (do té doby hlavičku do 6 týdnů nezvedal vůbec) a od 3. měsíce si nejen hraje na bříšku spokojený a hraje si s hračkami, ale krásně se otáčí ze zad na bříško na obě strany. V tuhle chvíli jsem přestala sledovat veškeré tabulky, kdy má dítě co umět. Dítě je individuál, jak jste psala, ale když se podpoří správným cvičením, je nádhera ten vývoj sledovat. V nadšení jsem si koupila hned knížku o cvičení dětí na míči, protože nám cviky na míči nestačí a musím říci, že v ní je popis cvičení dosti náročný (a ještě tam není tolik cviků pro miminka), takže do budoucna pro mě bude těžší si ověřit, zda cvičení děláme správně. Je perfektní, že je Váš e-book opatřen videoukázkami a popis cviků je jasný. Budeme se těšit na další e-book o cvičení dětí od Vás!

Dana Prellová, maminka 6 měsíčního syna

Navíc máte ode mě 100% záruku spokojenosti!

Pokud si eBook přečtete a zjistíte, že informace v něm nevyužijete, napište mi a já Vám bez otázek vrátím cenu eBooku v PLNÉ VÝŠI zpět.

Vaše spokojenost je pro mě důležitá!

Cvičení miminek formou hry

DSC01124Zacvičte si se svými dětmi jednoduché cviky formou hry a zlepšete tím jejich pohybový vývoj.

Umožněte jim prožít radost z pohybu i spokojenost v jakékoliv poloze těla.

Podpořte jejich přirozenou touhu po objevování nových věcí. 

 

Pokud chcete tento eBook, objednejte si jej kliknutím ZDE!

 

Upozornění - ebook je možné koupit pouze v rámci ČR a v Kč, není možný prodej na Slovensko, ani do jiné cizí země.