Cvičení miminek formou hry

Ebook, který vrací dětem radost z pohybu

Pro děti od narození do samostatné chůze

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Není vaše miminko na břiše spokojené a je mu už více než 3 měsíce?

Zaklání se vaše dítě často při nošení nebo zaklání hlavu v poloze na boku?

Brání vašemu miminku záklon hlavy v otočení ze zad na břicho?

Plazí se vaše miminko a vy nevíte, jak mu pomoci do lezení?

Vaše dítě si začalo stoupat a vy byste ho rádi naučili dostat se co nejbezpečněji dolů.

Stojí vaše dítě tak, že vytáčí chodidla ven?

Vaše dítě už samo sedí a vám se zdá, že jeho záda nejsou úplně rovná?

Nebo je vaše miminko úplně v pořádku a vy jen chcete podpořit jeho pohybový vývoj?

 

Pokud jste na některou otázku odpověděli ANO, pak je eBook Cvičení miminek formou hry, určený právě VÁM.

Jmenuji se Jana Tůmová a už krásných 15 let pracuji jako dětský fyzioterapeut.  Po celou dobu mé praxe v ambulanci dětské rehabilitace pomáhám dětem ke zlepšení jejich pohybového vývoje. Pokud si o mě chcete přečíst více , zde je můj příběh.

Na 60 stránkách, které jsou rozděleny do 4 částí, podle věku dítěte, jsou nasbírané mé zkušenosti z praxe, ověřené na stovkách dětí, které ke mě na cvičení chodily a stále chodí.

Vybrala jsem cviky, které fungují a zároveň jsou lehké na provedení. Děti je většinou berou jako hru. U těchto cviků je pravděpodobné, že vás je dokážu dobře naučit a vy je se svými dětmi správně zacvičíte. Pro jednodušší pochopení cviků jsem pro vás do  eBooku vložila 30 barevných fotografií a natočila 23 videí.  

Co vše v eBooku najdete a jak je rozdělen do jednotlivých částí se dozvíte z obsahu. Zároveň jsem pro vás  připravila ukázku dvou stránek, abyste měli lepší představu, jak je zpracován a co od něj můžete očekávat. 

Nově jsem pro vás připravila i možnost koupit si jen polovinu ebooku, pokud máte větší miminko a celý ebook už by jste nevyužili nebo pokud je pro vás cena za celý ebook příliš vysoká.

Obsah

Úvod

1. část

Věk 0-3 měsíce

 1. Záklony
 2. Prdíky
 3. Točení hlavy na jednu stranu
 4. Záklony v poloze na břiše

Věk 3-6 měsíců

 1. Nespokojenost na břiše
 2. Ruce vpěst na břiše
 3. Otáčení ze zad na břicho
 4. Druhé vzpřímení na natažených rukách
 5. Časté plavání na břiše

2.část

Věk 6-9 měsíců

 1. Pasivní sed
 2. Houpání na kolínkách
 3. Plazení jednou nohou
 4. Plazení střídavé
 5. Podpora lezení

Věk 9-12 měsíců

 1. Jak si správně stoupnout
 2. Jak ze stoje dolů
 3. Stoj s vytočenými chodidly
 4. Stoj na špičkách
 5. Sed
 6. První krůčky

Závěr

 

Cena eBooku - 790Kč/32EUR

 

 

 

Nově je možné koupit jen polovinu ebooku

(1. nebo 2. část) za 490Kč/20EUR

 

 

První část ebooku, od narození do 6. měsíců, je vhodná pro všechny děti, které se ještě neotáčí ze zad na břicho, nejsou rády na bříšku a nejsou na natažených rukách v poloze na břiše.

 

 

Druhá část ebooku, od 6. měsíců do samostatné chůze, je vhodná pro starší děti, které se už plazí a vy jim chcete pomoci do lezení, do polohy na kolínkách nebo s nimi natrénovat správný stoj a jak se bezpečně dostat zpátky dolů.

 

 

Stále je pro mě důležité, aby cena ebooku byla dostupná pro většinu maminek, které chtějí pomoci svým dětem zlepšit  pohybový vývoj.

A proto vám nabízím eBook Cvičení miminek formou hry za cenu knihy, ale s výhodami eBooku v možnosti  videí u složitějších cviků.

Zároveň s ebookem získáváte i možnost kontaktovat mě na emailu, pokud si nebudete jisti, jaký cvik vybrat pro vaše dítě nebo poslat video s tím, jak cvičíte a já vám dám zpětnou vazbu, jestli je to správně.

Skutečná hodnota  eBooku je mnohonásobně větší.

Abych vás mohla naučit všechny cviky, které jsou zde ukázány, potřebovali bychom alespoň 45 minut pro každé tříměsíční období. Dohromady tedy minimálně 4 terapie.

Cena jedné terapie je v průměru 1000Kč. To znamená 4000Kč za čtyři terapie pro všechna vývojová stadia od 0 do 12 měsíců věku miminka.  

Je pravda, že některá miminka pošle pediatr na dětskou rehabilitaci v rámci pojišťovny. Ale v tomto případě už je jeho stav natolik patologický, že to vyžaduje cvičení dle Prof. Vojty. Cviky formou hry jsou zde spíše doplňkové a až poté, co se stav miminka zlepší. 

 

Co získáte?

Pokud se rozhodnete si eBook Cvičení miminek formou hry koupit, získáte nejen eBook, ale i několik bonusů.

 • eBook Cvičení miminek formou hry
  Knihu nabitou informacemi a cvičením, které je podrobně vysvětleno a ukázáno pomocí 30 fotografii a 25 videi.
 • BONUS č.1 - komunikace
  Jako další bonus vám nabízím možnost kontaktovat mě na emailu jana@janatumova.cz, pokud by vám cokoliv z eBooku nebylo jasné.
 • BONUS č.2 - zpětná vazba
  Jako další bonus nabízím možnost pokračovat v osobní konzultaci buď formou videí nebo zoom aplikace.

Reference

Děkuji, že jste knížku napsala a doplnila ji videem. Od začátku nás oba cvičení na míči baví, syn se přímo řehtá a naposilovali jsme ty správné svaly. V podstatě hned jsem viděla postupné zlepšení zvednutí hlavičky v poloze na bříšku (do té doby hlavičku do 6 týdnů nezvedal vůbec) a od 3. měsíce si nejen hraje na bříšku spokojený a hraje si s hračkami, ale krásně se otáčí ze zad na bříško na obě strany. V tuhle chvíli jsem přestala sledovat veškeré tabulky, kdy má dítě co umět. Dítě je individuál, jak jste psala, ale když se podpoří správným cvičením, je nádhera ten vývoj sledovat. V nadšení jsem si koupila hned knížku o cvičení dětí na míči, protože nám cviky na míči nestačí a musím říci, že v ní je popis cvičení dosti náročný (a ještě tam není tolik cviků pro miminka), takže do budoucna pro mě bude těžší si ověřit, zda cvičení děláme správně. Je perfektní, že je Váš e-book opatřen videoukázkami a popis cviků je jasný. Budeme se těšit na další e-book o cvičení dětí od Vás!
Dana Prellová, maminka 6 měsíčního syna
Váš e-book je úžasný! Děkuji, že píšete. Kapitoly jsou přehledné, cviky a jejich význam je opravdu pěkně popsaný a pokud je cvik složitější, přikládáte i video. Již jsem Vás doporučila i dalším maminkám. A doporučuji všem rodičům, kteří chtějí být svému dítěti oporou při objevování nové perspektivy. Má dcera je na bříšku moc ráda a to i díky Vám.
Veronika Vrbovámaminka
Iniciativa sepsat eBook pro rodiče mi přišla od začátku jako velmi dobrý nápad. ​ Každý rodič chce pro své dítko dělat jen to nejlepší a nechce, aby právě jeho dítko mělo během dospívání či v dospělosti problémy s bolestmi zad či s plochonožím. V eBooku jsou shrnuty nejčastější problémy a chyby ve vývoji dítěte a rady, jak se s daným problémem vypořádat. Vše je sepsané srozumitelně, stručně a paní magistra Tůmová cviky doplňuje o jasné fotografie a videa, ze kterých je vidět, že svou prací žije, naprosto ji rozumí a ví jakým stylem má dítko motivovat, aby se dostalo do výchozí pozice a následně provedlo daný cvik. eBook bych doporučila především těm rodičům, kteří čekají miminko nebo již potomka mají. ______________
Klára Linhartovámaminka 16 měsíční dcerky
Na eBooku mě hned zaujal úvod a těšila jsem se, co se dozvím a naučím pro jednotlivá věková stadia. EBook je výborný i jako prevence – jako matka prvního dítěte nemám s jednotlivými vývojovými stadii předchozí zkušenosti, mohlo by se tedy stát, že bych nerozeznala, jaké polohy/ pohyby jsou vývojově správné/normální a které už ne. Díky eBooku mám nyní návod, na co se zaměřit a podpořit pak formou hry optimální vývoj pohybového aparátu. Krom toho, že je celý eBook psán velmi mile, je i srozumitelný a obrázkové přílohy jsou včetně videí jsou vynikajícím pomocníkem. eBook bych doporučila všem maminkám, protože si myslím, že pro ně bude přínosným.
Hana Vojtovámaminka 3 měsíční holčičky
Přečetly jsme zatím část 0-3 měsíce a zdá se nám to moc pěkné a obsahově hodnotné. Pochybnosti jsme před přečtením e-booku určitě neměly a obsahově splnil, co sliboval. Pro nás byly všechny cviky i text srozumitelné. EBook rádi doporučíme, protože nám pomohl výrazně zmírnit záklony našeho dítěte a jistě podle něj budeme postupně pokračovat dále, jak nám syn poroste.
Dana Steinová a Adéla Vosátkovámaminky 2 měsíčního chlapečka
Dobrý den, děkuji vám za krásnou pomoc, hlavně vaše knížka je super :),! Náš 2 měsični Adámek točil hlavu jen na jednu stranu a na bříšku to samé, vůbec mi nezvedal hlavičku a na rehabilitacích už hrozila Vojtová metoda.Tak jsem mu dala šanci a teď krásně cvičíme podle vás a nádhera.Tak se mu to zalíbilo, že když skončíme se cvičením začne mi plakat. Takže jste úplně super a za to vám děkuji, že jste napsala tak šikovnou knihu.
Bláhová Katkamaminka 2 měsíčního Adámka

Navíc máte ode mě 100% záruku spokojenosti!

Pokud si eBook přečtete a zjistíte, že informace v něm nevyužijete, napište mi a já Vám bez otázek vrátím cenu eBooku v PLNÉ VÝŠI zpět.

Vaše spokojenost je pro mě důležitá!

Cvičení miminek formou hry

 

Zacvičte si se svými dětmi jednoduché cviky formou hry a zlepšete tím jejich pohybový vývoj.

Umožněte jim prožít radost z pohybu i spokojenost v jakékoliv poloze těla.

Podpořte jejich přirozený vývoj. 

Díky cvikům se děti rychle a hravě zlepšují a jde to snáz, než jste si mysleli.

 

 

Pokud chcete tento eBook, objednejte si jej kliknutím ZDE! Vybrat si můžete ze 3 variant.

.