Cviky pro léčbu refluxu

aneb Jak pomocí změny dýchání ovlivnit reflux

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Je vám nebo vašemu dítěti více než 4 roky a díky refluxu musíte brát pravidelně léky?

Má vaše dítě časté kašle, laryngitidy nebo záněty středního ucha a vy nevíte, jak moc to souvisí s jeho refluxem?

Nebo jste dospělý a trápí vás častý chrapot a pálení žáhy?

Chcete svou nemoc řešit i jinak, než jen braním léků?

Rádi byste se do budoucna (samozřejmě po kontrole u lékaře) zbavili léků na reflux?

Jste ochotni se naučit a pravidelně zacvičit jednoduchá dechová cvičení, která mohou výrazně zlepšit reflux váš nebo vašeho dítěte?

Jste připraveni několikrát denně dýchat do inspiračního trenažéru? 

 

Pokud jste odpověděli na většinu otázek ANO, pak je ebook Cviky pro léčbu refluxu určený přímo pro VÁS.

 

V ebooku najdete 5 jednoduchých cviků na zlepšení vašeho dýchání.  Je to vlastně příprava na správné dýchání do inspiračního trenažéru.

Tři z nich jsou na aktivaci bránice a podporu břišního dýchání a další dva na posílení břišních svalů  se zaměřením na sklopení spodních žeber. 

Dále zde najdete 3 cviky na zlepšení hybnosti celé páteře. Hlavně mobilizační cvik na krční páteř má velký vliv na správné postavení jícnu. 

Je to velmi důkladně promyšlená sestava cviků, která by vás měla podpořit ve změně dechového stereotypu a kterou už několik let úspěšně cvičím i se svými pacienty.

A většina z nich z naší ordinace opravdu odchází bez nutnosti nadále brát léky na reflux a s výrazně lepší kvalitou života.

Přeji totéž i VÁM.

Nově jsem pro vás do ebooku dala i rady, co pomáhá v běžném životě, jak se pacientům daří snižovat stres a jaké psychosomatické souvislosti můžeme hledat za tímto onemocněním.

Naprostým základem v léčbě refluxu pomocí změny dechového stereotypu je dýchání do inspiračního (nádechového) trenažéru. Rady, jaký nádechový trenažér pořídit a jak s ním cvičit, najdete v mém článku Jak Ovlivnit reflux pomocí dýchání.

Cena ebooku je 390Kč/15EUR

Stále je pro mě důležité, aby si mohli ebook koupit všichni, kteří se rozhodnou cvičit, ovlivnit své dýchání a tím zlepšit i svůj reflux.

Proto nabízím ebook za cenu knihy, ale s výhodou naučit složitější cviky pomocí videí.

Zároveň vím, že pacienti si často nejsou jisti, jestli daný cvik dělají dobře. A proto jsem se rozhodla, že součástí ceny ebooku bude i možnost poslat mi video ( jak cvičíte nebo dýcháte do inspiračního trenažéru ) a já vám dám zpětnou vazbu, jestli to děláte dobře.

Vím, že mě to bude stát čas, ale chci, abyste měli z mého ebooku i ze cvičení co největší užitek a váš stav se mohl zlepšit.

Co získáte?

Pokud se rozhodnete si eBook Cviky pro léčbu refluxu koupit, získáte nejen eBook, ale i několik bonusů.

 • eBook Cviky pro léčbu refluxu
  získáváte sestavu 8 jednoduchých cviků, které vám pomohou změnit váš dechový stereotyp, včetně videonávodů jak cvičit
 • BONUS č. 1
  možnost kontaktovat mě na emailu jana@janatumova.cz, pokud vám nebude cokoliv v mém ebooku jasné
 • BONUS č. 2
  Pokud si nebudete jisti tím, jestli správně dýcháte do inspiračního trenažéru nebo jestli správně cvičíte, nabízím vám možnost pokračovat v osobní konzultaci buď formou videí nebo zoom aplikace.
 • BONUS č.3
  audionahrávka autogenního tréninku, kterou používají moji pacienti ke snižování stresu

Navíc máte ode mě 100% záruku spokojenosti!

Pokud si eBook přečtete a zjistíte, že informace v něm nevyužijete, napište mi a já Vám bez otázek vrátím cenu eBooku v PLNÉ VÝŠI zpět.

Vaše spokojenost je pro mě důležitá!

Reference

Zhruba dva roky mě trápil nepříjemný chrapot. Občas jsem byla úplně bez hlasu, a tak jsem uvažovala i o tom, že se po desítkách let budu muset rozloučit se svým koníčkem - zpěvem ve sboru. Na foniatrii se ukázalo, že příčinou chrapotu je reflux. Léky ani dieta (refluxová, bezlepková) nepomáhaly. Dostala jsem se na rehabilitaci k paní doktorce Tůmové, která se mnou trpělivě nacvičovala dýchání do břicha, aktivaci bránice, relaxaci stažených svalů, srozumitelně mi vysvětlovala, jak tělo funguje. Dvouletý chrapot po týdnu cvičení zmizel, ve sboru nadále zpívám, léky na reflux neberu.
Lucie Jílkovápacientka, 46 let

Pojďme společně zabojovat s vaším refluxem.

Naučte své děti správně dýchat a podpořte tak jejich zdraví.

Pojďte postupně vyměnit léky na reflux za něco tak přirozeného jako je dýchání.

Pořiďte si tento ebook a začněte se cvičením ještě dnes.

Nově mám pro vás připravený i 6 týdenní online kurz Prodýchej se refluxem, kde se naučíte pracovat s refluxem ve všech jeho souvislostech.