Co vše jsem pro vaše děti vytvořila

Pro menší děti 1-3 roky

Ebook CVIČENÍ MENŠÍCH DĚTÍ FORMOU HRY pro děti od 1 do 3 let, obsahuje 12 cviků s videi , které jsou vhodné přesně pro tento věk a které zlepšují postavení těla i nožiček.

Pro větší děti 4-15 let

Ebook CVIČENÍ VĚTŠÍCH DĚTÍ FORMOU HRY pro děti od 3 do 15 let s vadným držením těla, obsahuje 30 cviků včetně fotek a videí na podporu správného držení těla u dětí.

Pro dospívající děti 11-18 let

Online kurz Hrbení dětí z pohledu psychosomatiky není ebook se cviky, ale zážitkový kurz pro rodiče a jejich děti, který má za cíl skrze téma hrbení dětí přivést děti blíže k sobě a rodiče blíže ke svým dětem.

Hrbení dětí z pohledu psychosomatiky
Jana Tůmová

Webinář zdarma

Je možné ovlivnit hrbení dětí i jinak než cvičením?

V ebooku CVIKY PRO PLOCHOU NOHU je celkem 5 cviků , které formou hry podporují správné postavení nohy.

Ebok je ke stažení ZDARMA

Pokud si chcete přečíst mé články, najdete výběr  všech článků určených pro větší děti zde. Stačí stisknout zelené tlačítko. 🙂

Pro rodiče

Ebook CVIKY PRO UNAVENÉ RODIČE aneb 5+1 jednoduchých cviků na protažení celého těla je pro rodiče, kteří pravidelně nesportují, ale rádi by pro sebe něco udělali, aby je nebolela záda. 

.

Pokud si chcete přečíst mé články, najdete výběr všech článků určených pro rodiče a dospělé zde. Stačí stisknout zelené tlačítko. 🙂

Pro děti s refluxem

Ebook CVIKY NA LÉČBU REFLUXU pro děti od 4 - 15 let aneb Jak pomocí změny dýchání ovlivnit reflux  je ebook pro děti, který obsahuje šest základních cviků, které přispívají ke zlepšení dýchání a bonusový cvik na noční reflux.