Co jsem pro vás vytvořila

Pro miminka

Pokud si chcete přečíst mé články, najdete výběr  všech článků určených pro miminka zde. Stačí stisknout modré tlačítko. 🙂

Ebook CVIČENÍ MIMINEK FORMOU HRY pro děti od narození do samostatné chůze je klenotem mezi mými ebooky. Najdete v něm 46 cviků včetně fotek a videí na podporu správného pohybového vývoje dětí.

V ebooku CVIČENÍ MIMINEK NA MÍČI je celkem 5 cviků s velkým i malým míčem, které formou hry podporují fyziologický pohybový vývoj dětí.

Ebook je ke stažení ZDARMA

Ebook Pět nejčastějších chyb v  průběhu pohybového vývoje dětí a rady jak jim předejít je teoretický průvodce jednotlivými fázemi pohybového vývoje dítěte.

Ebook je ke stažení ZDARMA.

Pro větší děti od 3 do 10 let (vhodné i pro starší)

Pokud si chcete přečíst mé články, najdete výběr  všech článků určených pro větší děti zde. Stačí stisknout zelené tlačítko. 🙂

Ebook CVIČENÍ VĚTŠÍCH DĚTÍ FORMOU HRY pro děti s vadným držením těla, obsahuje 26 cviků včetně fotek a videí na podporu správného držení těla u dětí.

V ebooku CVIKY PRO PLOCHOU NOHU je celkem 5 cviků , které formou hry podporují správné postavení nohy.

Ebok je ke stažení ZDARMA

Ebook CVIKY NA LÉČBU REFLUXU aneb Jak pomocí změny dýchání ovlivnit reflux  je ebook nejen pro děti, ale i pro dospělé. Obsahuje pět základních cviků, které přispívají ke zlepšení dýchání a tím i samotného onemocnění.

Pro rodiče

Pokud si chcete přečíst mé články, najdete výběr všech článků určených pro rodiče a dospělé zde. Stačí stisknout béžové tlačítko. 🙂

Ebook CVIKY PRO UNAVENÉ RODIČE aneb 5 jednoduchých cviků na protažení celého těla je pro rodiče, kteří pravidelně nesportují, ale rádi by pro sebe něco udělali, aby je nebolela záda.