Co vše jsem pro vás vytvořila

Pro miminka

Webinář zdarma

Jak cvičit vojtovu metodu s respektem k mamince i k dítěti

Další webinář zdarma

Kdy je vhodné navštívit s miminkem fyzioterapii?

Vytvořila jsem pro vás jedinečný online kurz Cvičení miminek s dětským fyzioterapeutem, kde spojuji názorná videa cviků s mou podporu v návrhu a kontrole cviků. Je to kurz pro miminka, která nemají ideální pohybový vývoj a najdete zde 60 různých cviků na videích se skutečnými dětmi. 

Cvičení miminek s dětským fyzioterapeutem
Jana Tůmová

Ebook Pět nejčastějších chyb v  průběhu pohybového vývoje dětí a rady jak jim předejít je teoretický průvodce jednotlivými fázemi pohybového vývoje dítěte.

Ebook je ke stažení ZDARMA.

Pokud si chcete přečíst mé články, najdete výběr  všech článků určených pro miminka zde. Stačí stisknout modré tlačítko. 🙂

Potkat se můžeme i na facebooku na stránce Cvičení s dětským fyzioterapeutem

Pro menší i větší děti

Ebook CVIČENÍ MENŠÍCH DĚTÍ FORMOU HRY pro děti od 1 do 3 let, obsahuje 12 cviků s videi , které jsou vhodné přesně pro tento věk a které zlepšují postavení těla i nožiček.

Ebook CVIČENÍ VĚTŠÍCH DĚTÍ FORMOU HRY pro děti od 3 do 15 let s vadným držením těla, obsahuje 30 cviků včetně fotek a videí na podporu správného držení těla u dětí.

Online kurz Hrbení dětí z pohledu psychosomatiky není ebook se cviky, ale zážitkový kurz pro rodiče a jejich děti, který má za cíl skrze téma hrbení dětí přivést děti blíže k sobě a rodiče blíže ke svým dětem.

Hrbení dětí z pohledu psychosomatiky
Jana Tůmová

Webinář zdarma

Je možné ovlivnit hrbení dětí i jinak než cvičením?

V ebooku CVIKY PRO PLOCHOU NOHU je celkem 5 cviků , které formou hry podporují správné postavení nohy.

Ebok je ke stažení ZDARMA

Pokud si chcete přečíst mé články, najdete výběr  všech článků určených pro větší děti zde. Stačí stisknout zelené tlačítko. 🙂

Pro rodiče

Ebook CVIKY PRO UNAVENÉ RODIČE aneb 5+1 jednoduchých cviků na protažení celého těla je pro rodiče, kteří pravidelně nesportují, ale rádi by pro sebe něco udělali, aby je nebolela záda. 

.

Pokud si chcete přečíst mé články, najdete výběr všech článků určených pro rodiče a dospělé zde. Stačí stisknout béžové tlačítko. 🙂

Pro pacienty s refluxem

Pro dospělé

Prodýchej se refluxem
Jana Tůmová

6 týdenní online kurz Prodýchej se refluxem je kurz pro dospělé, který vás naučí pracovat s refluxem ve všech jeho souvislostech. 

Pro děti 4 -15 let

Ebook CVIKY NA LÉČBU REFLUXU pro děti od 4 - 15 let aneb Jak pomocí změny dýchání ovlivnit reflux  je ebook pro děti, který obsahuje šest základních cviků, které přispívají ke zlepšení dýchání a bonusový cvik na noční reflux.

Webinář Jak ovlivnit reflux pomocí změny dýchání

Dozvíte se o tom, jaké má reflux podoby a s jakými nemoci se často zaměňuje. Vysvětlím vám, jak může změna dýchání ovlivnit a zlepšit reflux. Seznámím vás s různými možnostmi léčby refluxu, které využívám u svých pacientů. 

Webinář trvá přibližně 30 minut a je zdarma ke shlédnutí.

Pokud si chcete přečíst mé články o refluxu, najdete je zde. Stačí stisknout růžové tlačítko. 🙂

Potkat se můžeme i na facebooku na stránce Prodýchej se refluxem.