Otevřeno pro vás

Každý pátek od 14 do 16h  

Soukromá praxe je otevřena především pro klienty, kteří si objednali mé ebooky a chtějí zkontrolovat, jestli cvičí dobře nebo pokračovat v cílené fyzioterapii 

 

PhDr. Jana Tůmová, Ph.D.

                                                                                                         fyzioterapeut pro děti i dospělé

 

Nabízím

  • dechovou rehabilitaci a terapii gastroezofageálního refluxu dětí i dospělých v návaznosti na ebook Cviky pro léčby refluxu
  • individuální sestavu cviků pro děti s vadným držením těla v návaznosti na ebook Cvičení větších dětí formou hy
  • kontrolu psychomotorického vývoje miminek pro samoplátce
  • kontrola cviků, které učím maminky v ebooku Cvičení miminek formou hry

 

Soukromá praxe se nachází v prostorech Polikliniky Prosek na Praze 9, Lovosická u. 40/440. U polikliniky je parkoviště. Ordinace je umístěna v suterénu a nese název REMIPA. Je potřeba jít od výtahu směrem na oddělení rehabilitace a poté pokračovat stále rovně k novým tělocvičnám. Je to poslední místnost před prosklenými dveřmi ven.

Budu zde pro vás každý pátek od 14-16h.

Cena za 30 minutovou terapii  je 500Kč.

Není potřeba doporučení od lékaře. 

Objednání je možné pouze na emailu jana@janatumova.cz.

V pátek odpoledne jsem pro objednané pacienty k dispozici i na tel. 775466254.

Upozornění

Děti, které mají vystaven FT poukaz od pediatra, neurologa nebo ortopeda se objednají přímo do ambulance dětské rehabilitace, kde je péče hrazená pojištovnou. Objednání je možné u mě na emailu: tumova.j@poliklinikaprosek.cz (prosím o údaje jaký máte typ poukazu, kdo ho vystavil a o telefonní kontakt na vás).  Pokud nebudu mít volnou kapacitu pro nové děti, je možné se objednat také u mých kolegyň na tel. 266010304, 266010305, 266010268. Před objednáním prosím ověřte kapacitní možnosti našeho oddělení na stránce Příjem nových pacientů.

Dětská rehabilitace se nachází také v suterénu Polikliniky Prosek, Lovosická ul. 40/440 na Praze 9, ale je jinde než soukromá praxe. Nepůjdete stále rovně dozadu k ordinaci REMIPA, ale zahnete doleva do prostor dětské rehabilitace.