Otevřeno pro vás

Každý pátek od 14 do 17h  

Soukromá praxe je otevřena hlavně pro dospělé klienty, které trápí reflux a rádi by se naučili speciální dechové cviky na aktivaci bránice nebo si chtějí vyzkoušet účinky viscerální masáže.

 

PhDr. Jana Tůmová, Ph.D.

                                                                                                         fyzioterapeut pro děti i dospělé

 

Ve své soukromé praxi se snažím dopřát sobě i klientům čas na techniky, na které není v běžném provozu prostor nebo je neproplácí pojištovna.

  • dechovou rehabilitaci a terapii gastroezofageálního refluxu dospělých včetně viscerálních masáží a speciální technik z DNS terapie
  • kontrolu psychomotorického vývoje miminek pro samoplátce (pokud mám volnou kapacitu)

Soukromá praxe se nachází v prostorech Polikliniky Prosek na Praze 9, Lovosická u. 40/440. U polikliniky je parkoviště. Ordinace je umístěna v suterénu a nese název REMIPA. Je potřeba jít od výtahu směrem na oddělení rehabilitace a poté pokračovat stále rovně k novým tělocvičnám. Je to poslední místnost před prosklenými dveřmi ven.

Jsem zde pro vás každý pátek od 14-17h.

Pro objednané pacienty jsem v tento čas i na tel. 775466254.

 

Cena za terapii  je 1500 Kč. 


Mám na vás vyhrazenou 1h, z toho 45 minut je váš čistý čas na terapii a 15 minut je čas na sepsání povinné dokumentace a dezinfenci použitých pomůcek.

Není potřeba doporučení od lékaře. 

Objednání konkrétního dne a hodiny společně domluvíme na emailu jana@janatumova.cz.

Platba je možná na místě v hotovosti (přesná částka) nebo předem přes Go Pay pomocí objednacího formuláře.

Upozornění

Děti, které mají vystaven FT poukaz od pediatra, neurologa nebo ortopeda se objednají přímo do ambulance dětské rehabilitace, kde je péče hrazená pojištovnou. Objednání je možné u mě na emailu: tumova.j@poliklinikaprosek.cz (prosím o údaje jaký máte typ poukazu, kdo ho vystavil a o telefonní kontakt na vás).  Pokud nebudu mít volnou kapacitu pro nové děti, je možné se objednat také u mých kolegyň na tel. 266010304, 266010305, 266010268. 

Dětská rehabilitace se nachází také v suterénu Polikliniky Prosek, Lovosická ul. 40/440 na Praze 9, ale je jinde než soukromá praxe. Nepůjdete stále rovně dozadu k ordinaci REMIPA, ale zahnete doleva do prostor dětské rehabilitace.