Změntě svůj pohled na zdraví a na sílu dechu

Webinář zdarma

Jak ovlivnit reflux pomocí změny dýchání

Dozvíte se o tom, jaké má reflux podoby a s jakými nemoci se často zaměňuje. Vysvětlím vám, jak může změna dýchání ovlivnit a zlepšit reflux. Seznámím vás s různými možnostmi léčby refluxu, které využívám u svých pacientů.

Webinář trvá přibližně 30 minut a je zdarma ke shlédnutí.

Pokud jste ještě nečetli článek Jak ovlivnit reflux pomocí změny dýchání, Reflux a mléčné výrobky nebo Reflux u miminek, můžete se na ně podívat zde

Co vše jsem pro vás vytvořila o refluxu

Pro děti

Ebook CVIKY PRO LÉČBU REFLUXU pro děti od 4 - 15let aneb Jak pomocí změny dýchání ovlivnit reflux  je ebook pro děti, který obsahuje 8 jednoduchých cviků ke zlepšení dýchání a tím i samotného refluxu.

Pro dospělé

Online kurz Prodýchej se refluxem
Jana Tůmová

6 týdenní online kurz Prodýchej se refluxem je kurz pro dospělé, který vás naučí pracovat s refluxem ve všech jeho souvislostech s mou plnou podporou v rámci pravidelných ZOOM setkání. 

Pro miminka

Online kurz Cvičení miminek s dětským fyzioterapeutem
Jana Tůmová

Vytvořila jsem pro vás jedinečný online kurz Cvičení miminek s dětským fyzioterapeutem, kde spojuji názorná videa cviků s mou osobní podporou v návrhu vhodné terapie a v kontrole cviků. Je to kurz pro miminka, která nemají ideální pohybový vývoj nebo je trápí reflux a najdete zde 60 různých cviků na videích se skutečnými dětmi.